Oral Seksin Altın Kuralları

Erkekler yatakta en çok ne isterler? Fazla düşünmenize gerek yok, anahtar kelime "oral seks". Oral seks için verilen ipuçlarını okuyun ve sonsuza kadar sizi sevmesini sağlayın. ( Ben bu yazıyı buraya koydum ama okurken çok güldüm :-) )

Yatakta yaptığınız hiçbir şey size oral seksten alacağınız puan kadar çok sayı kazandırmaz. O yüzden bırakın artık şu geri kafalı taktikleri ya da erkeğin kalbine giden yolun mideden geçtiği düşüncesini…
Peki oral seks neden bu kadar etkileyici? Çünkü sekste ağız, dil, ıslaklık ve yumuşaklık buluşuyor. Eğer gerçekten onu mutlu etmek ve doğal olarak siz de mutlu olmak istiyorsanız işte altın kurallar!

1- Uygun pozisyonu bulun
Onun önünde dizlerinizin üstüne çökün ve penisini ağzınızla sarın. Erkekler yaptığınızı görmekten çok hoşlanırlar (bu nedenle magazin dergilerine bu kadar meraklılar) önemli olan erkeğinizin sizi izleyebileceği bir pozisyonu bulmak. İzin verin yüzünüzü görsün ya da saçlarınızı tutsun. Gözlerinizi kapamayın, açık kalsınlar. Eğer biraz cesaretiniz varsa göz teması kurun. Eğer heyecanlıysanız ve bunu yapamam diyorsanız penisine bakın.

2. Aceleci davranmayın
Erkeklerin göğüslerinizi hızlı emmesine sinir olursunuz, bu nedenle ona aynı şekilde davranmayın. Erkeklerin testislerini hafifçe emin ve bu sırada da ellerinizle göbeğini okşayın. Emmeye devam edin ta ki penisi harekete geçene kadar. Daha sonra dilinizi dizlerine kadar kullanın ve iç taraflara doğru hareket etmeye başlayın testislerine yaklaştığınızda ise durun…

3- Dikkatli davranın
Bazı erkekler testislerine dokunulmasından ya da emilmesinden hoşlanırken, bazıları bundan hoşlanmaz. En önemli kural ise kesinlikle ısırmamanız. Testisleri ve penisin buluştuğu noktaya doğru dilinizle bir daire çizin, arkaya ve öne doğru yalayın.

4- Ellerinizi kullanın
Bir elinizle penisi tutarken bir taraftan aşağıdan yukarı doğru yalayın. Oral seks sırasında her zaman iki elinizi kullanın. Bir eliniz penisi tutarken, diğer elinizde testislerine ve hassas bölgelerine dokunmalı. Ona masturbasyon yapmak konusunda emin değil misiniz? Nasıl hoşuna gittiğini anlamak için onun nasıl yaptığını öğrenin. Elinizi düzgün kullanmaya başladığınızda, ağzınızı da olaya ekliyebilirsiniz. Çok fazla tükürük kullanın, ne kadar ıslak olursa o kadar iyi hisseder.

5. Basit tekniğe geçin
Elinizle penisini bir aşağı, bir yukarı doğru kaydırın ve sonra ağzınızda aynısı yaparak ileriye, geriye doğru kaydırın. Dudaklarınızla dişlerinizi kapatın ve penise bir baskı uygulayın.

7. Onu cennete uçurun
Bir kadının ritmi çok önemlidir. Orgazm olmaya başladığında hızı ve baskıyı arttırın. Orgazmı daha şiddetli yapmak istiyorsanız, baş parmağınızı da kullanarak penise baskı uygulayabilirsiniz. Ve işte sonunda o cennete siz yatağa…

Artık tek yapmanız gereken uzanmak ve tebrikleri kabul etmek. Tabii bu 25 defa "Oh!Tanrım!" diye bağırdıktan sonra olacak…Bekleseniz iyi olur!

 

Geri